اینترنت یکی از مهمترین فناوری‌هاییه که تو چند سال اخیر با گسترش اسمارت‌فون‌ها اهمیت زیادی پیدا کرده.  به شکلی که خیلی از کسب و کار‌های دنیا با همین گوشی‌های هوشمندی که دست من و شماست و به وسیله اینترنت داره می‌چرخه. برای همین داشتن اینترنت برای گوشی اهمیت زیادی داره. 

گاهی اوقات اینترنت گوشی ما ممکنه که با مشکلاتی مواجه شه، مشکلاتی مثل قطعی اینترنت، تمام شدن اینترنت، نداشتن آنتن و نداشتن تنظیمات مناسب با گوشی همراه شما. امروز ما اومدیم تا مشکلات مربوط به نداشتن تنظیمات مناسب با گوشی رو برای شما شرح بدیم و راه حل‌های مناسب برای رفع کردن این مشکل بهتون ارائه کنیم.

روش‌های فعال کردن اینترنت گوشی

 برای فعال کردن اینترنت ایرانسل، می‌توانید با استفاده از روش‌های زیر اینترنت گوشی خودتان را فعال کنید.

فعال‌سازی اینترنت ایرانسل با کد ussd

 برای فعال‌سازی اینترنت ایرانسل با روش کد ussd شما باید شماره «#۲*۴*۵۵۵*» با این روش تنظیمات اینترنت گوشی شما توسط ایرانسل برای شما ارسال می‌شود و شما به راحتی تنظیمات اینترنت خود را نصب کرده‌اید. 

فعال کردن دستی اینترنت ایرانسل

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید اینترنت گوشی خود را فعال کنید، استفاده از روش تنظیمات دستی است. برای اینکار ابتدا باید به بخش تنظیمات گوشی خود بروید. 

بعد از آن باید به بخش نتورک یا شبکه گوشی خود بروید. توجه کنید که ممکن است در گوشی‌های مختلف اسم‌های متفواتی وجود داشته باشد.

در قدم بعدی روی موبایل نتورک کلیک کنید.

بعد از آن باید روی «Access point name» کلیک کنید. 

شبکه mtnirancell را انتخاب کنید. دکمه‌ی ADD را بزنید و مقادیر داده شده را وارد کنید.

Name => Irancell-GPRS
APN => mtnirancell
Proxy => 11.131.26.138
p=> 8181

بعد از انجام این مراحل گوشی خود را یک بار خاموش و روشن کنید تا تنظیمات اینترنت گوشی شما فعال شود. 

 

دلیل بازگشت وجه