گوشی ریلمی 12 پرو پلاس 5G با رم 12GB و حافظه داخلی 512GB
امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 1 مشتری
(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول:
نامعلوم
۲۴,۶۶۶,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | آبی, قرمز, کرم |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2024, January 29 |
| ابعاد (mm) | 161.5*74*8.8 |
| وزن (g) | 196 |
| جنس بدنه | – |
| گواهی ها | IP65 dust/water resistant |
| سیمکارت | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.7 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1080*2412 |
| محافظ صفحه نمایش | – |
| سیستم عامل | Android 14, Realme UI 5.0 |
| چیپست | Qualcomm SM7435-AB Snapdragon 7s Gen 2 (4 nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (4×2.40 GHz Cortex-A78 & 4×1.95 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 710 |
| حافظه رم | 12 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | ندارد |
| دوربین اصلی | 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56″, 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS, 64 MP, f/2.8, 71mm, (periscope telephoto), 1/2.0″, 0.7µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom, 8 MP, f/2.2, 16mm, 112˚ (ultrawide), 1/4.0″, 1.12µm |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| دوربین سلفی | 32 MP, f/2.4, 22mm (wide) |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 1080p@30fps |
| بلندگو | Stereo speakers |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| بلوتوث | 5.2, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 2.0 |
| سنسورها | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass |
| باتری | 5000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 67W wired, 1-50% in 19 min (advertised) |
| شارژ بیسیم | – |
| شارژ معکوس | – |
امتیاز و دیدگاه کاربران
5
نمره 5 از 5
1 دیدگاه
نمره 5 از 5
1
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
1 دیدگاه برای گوشی ریلمی 12 پرو پلاس 5G با رم 12GB و حافظه داخلی 512GB
پاکسازی فیلتر
دیدگاه خود را بنویسید لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

کاربر گرامی –
لطفا رنگ آبی رو موجود کنید