روش‌های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پرازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

ارسال با پست

سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۴ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند، در همان روز پردازش و در اولین روز کاری بعد تحویل اداره پست میگردند. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۴ و یا روزهای پنج‌شنبه، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاری بعد پردازش و با توجه به ترافیک صف سفارشات در کمتر ۲ روز کاری تحویل اداره پست می گردند.
نکات:

– در سفارش‌های با پرداخت آنلای، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام و آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

– لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاها و بسته بندی دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

پست پیشتاز برای سفارش‌های خارج از تهران در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش وتحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصدسفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:

https://tracking.post.ir

 

مراجعه حضوری جهت دریافت | عدم ارسال

همون‌طور که مشخصه این گزینه سفارش شما رو ارسال نمیکنه و شما باید شخصا به محل شرکت مراجعه و با ارائه کارت‌شناسایی معتبر جهت تحویل گرفتن سفارشتون اقدام کنید. این آپشن فقط در شهر تهران فعال خواهد بود و در روز‌های کاری از ساعت ۱۰ الی ۱۶ (پنج‌شنبه ها تا ۱۲) پذیرای شما عزیزان خواهیم بود.

پیک موتوری

برای تهرانی‌های عزیز این امکان فراهم هست تا از طریق انتخاب این گزینه به شرطی که کالای خودشون رو تا قبل از ساعت ۱۴ روز‌های کاری (پنج‌شنبه ها تا ۱۲) ثبت کرده باشن در همان روز سفارش خودشون رو تحویل بگیرن.

همچنین برای کالا‌های سنگین یا حجیم مثل تلویزیون یا لوازم آشپزخانه این‌گزینه فعاله تا به نزدیک‌ترین باربری ارسال بشه و هزینه باربری برای کالا‌های سنگین بصورت پسکرایه و به عهده خریدار‌ خواهد بود.

ماهکس و چاپار

در حال حاظر ما امکان ارسال به برخی از شهر‌های کشور که ماهکس و چاپار در اون شهر‌ها دفتر یا نمایندگی رسمی داره رو برای شما فراهم کردیم که با توجه به آپدیت لیست شهر‌های تحت پوشش در سایت هم بروز خواهند شد. پس اگر بعد از وارد کردن آدرس در لیست گزینه های ارسال هر کدوم ازین مقادیر براتون ظاهر شد میتونید اون رو انتخاب کنید که تجربه ارسالی بسیار سریع رو براتون به همراه خواهد داشت.

به خاطر داشته باشید که پیشنهاد ما استفاده از روش ارسال پست هست و در صورت انتخاب هر کدوم از سایر روش‌ها مسئولیت ناشی از تاخیر و … به عهده شرکت مذکور و شما خواهد بود

همچنین امکان تعویض نحوه ارسال مقدور نبوده و در صورت الزام باید ابطال سفارش و خرید مجدد انجام بشه

دلیل بازگشت وجه