با خرید از فروشگاه جی‌جی‌مو

سرعت خرید را تجربه کنید 🙂

توجه داشته باشید در روزهای عادی، سفارش شما طبق رویه‌های توضیح داده‌شده ارسال می‌شود و در شرایط ویژه مانند روزهای شلوغ اسفند ماه که تعداد سفارشات بسیار بالاست، زمان ارسال اندکی متفاوت می‌باشد.

دریافت حضوری موبایل یا هر کالای خریداری شده از جی‌جی‌مو

مراجعه حضوری

گزینه دریافت کالا با مراجعه حضوری فقط در شهر تهران فعال خواهد بود. برای دریافت حضوری کالای خریداری شده، شما می‌توانید از یک ساعت پس از ثبت سفارش، مشروط بر اینکه سفارش خود را قبل از ساعت ۱۵ (پنج شنبه ها قبل از ساعت ۱۱) ثبت کرده باشید، با همراه داشتن یک کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا گواهی‌نامه) به آدرس زیر مراجعه نمایید:

آدرس: تهران، خیابان بهشتی، خیابان احمد قصیر(بخارست)، کوچه چهارم (مقدس)، پلاک ۳۴

ساعت مراجعه: شنبه تا چهارشنبه، ساعت 10:30 – 18:00 / پنجشنبه‌ها: ساعت 10:00-13:00

دریافت حضوری موبایل یا هر کالای خریداری شده از جی‌جی‌مو
ارسال کالای خریداری شده با پیک موتوری

پیک موتوری

این روش دریافت کالا نیز مانند روش حضوری، تنها برای شهر تهران فعال می‌باشد. در شیوه ارسال با پیک موتوری، سفارش‌هایی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه، تا ساعت 15:00 و در روزهای پنجشنبه تا ساعت 12:00 ثبت شده‌باشند، در همان روز ارسال می‌گردد و به دست شما می‌رسد.

همچنین برای کالاهای سنگین مانند تلویزیون یا لوازم آشپزخانه، این گزینه فعال بوده و کالای خریداری شده به نزدیک‌ترین باربری ارسال می‌شود، در این صورت، هزینه باربری به صورت پس‌کرایه بوده و پس از تحویل کالا، از خریدار دریافت می‌گردد.

خرید موبایل و دریافت با پست

ارسال با پست

سفارش‌هایی که تا ساعت 12:00 روزهای شنبه تا چهارشنبه و پنجشنبه‌ها تا ساعت 11:00 ثبت شوند، همان روز به اداره پست تحویل داده می‌شوند. اما سفارش‌هایی که بعد از ساعت 11:00 و یا روزهای جمعه و تعطیلات‌رسمی ثبت شوند، در اولین روز کاریِ بعد، به اداره پست تحویل داده خواهند شد.

– جهت تحویل کالا، ارائه کارت‌شناسایی معتبر مانند کارت ملی الزامی‌ست. 

– حتماً در همان لحظه تحویل کالا، تعداد اقلام سفارش را با فاکتور خرید تطبیق دهید.

– تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود؛ بنابراین، برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاها و بسته بندی را درحضور همکاران تحویل سفارش چک نموده و در صورت وجود هرگونه مشکلی، از تحویل گرفتن آن خودداری نمایید.

– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی‌نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

برای سفارش‌های خارج از تهران، پست پیشتاز در نظر گرفته شده است. پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت کاری است.

شما می‌توانید مرسوله پستی خود را از طریق سایت اداره پست پیگیری نمایید.

 

* همچنین در روش ارسال با پست، کد رهگیری بسته شما 24 ساعت پس از ارسال، از پشتیبانی سایت قابل استعلام می‌باشد.

خرید موبایل و دریافت با پست
خرید موبایل و دریافت با چاپار

ماهکس و چاپار

در صورت انتخاب گزینه‌های ماهکس یا چاپار نیز، اگر سفارش شما تا ساعت 14:00 روزهای شنبه تا چهارشنبه و یا تا ساعت 11:00 روزهای پنجشنبه ثبت شده باشد، کالای خریداری شده، در همان روز به شرکت‌‌های مربوطه تحویل داده می‌شود. اگر گزینه ماهکس یا چاپار برای شما فعال نبود، به این معنی‌ست که آن شرکت در شهر شما نمایندگی رسمی ندارد، در این صورت ارسال با پست، همچنان می‌تواند یک گزینه خوب و مطمئن برای شما باشد.

 

* اگر روش ارسال با ماهکس یا چاپار را انتخاب نموده‌اید، کد رهگیری بسته شما 24 ساعت پس از ارسال، از پشتیبانی سایت قابل استعلام می‌باشد.

جی‌جی‌مو همواره با بسته بندی ایمن و استاندارد محصولات خریداری شده، نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در کمال صحت و بدون آسیب به دست شما عزیزان در سراسر کشور برسد. در صورت تمایل، شما می‌توانید از ضوابط و قوانین مرتبط با خسارت در هنگام حمل و نقل اطلاع حاصل کنید.

توجه داشته باشید، امکان تغییر شیوه ارسال پس از ثبت نهایی وجود ندارد و در صورت لزوم، باید ابطال سفارش و خرید مجدد انجام شود.