ماجرای جی‌جی‌مو

فروشگاه آنلاین جی‌جی‌مو فعالیت خود را از سال 1394 شروع کرد؛ اما پیشینه این فروشگاه به 4 سال قبل‌تر از آن برمی‌گردد، یعنی سال 1390 که هلدینگ Jtell شکل گرفت. این شرکت بازرگانی به واردات و توزیع عمده موبایل از برندهای شناخته‌شده و پرطرفداری مانند اپل، سامسونگ، شیائومی، نوکیا، آنر و هوآوی در سراسر کشور می‌پرداخت تا اینکه بعد از 4 سال تصمیم به فروش آنلاین محصولات خود و گسترش خدماتش گرفت و این تصمیم را با راه‌اندازی وب‌سایت جی‌جی‌مو اجرا نمود.

هلدینگ Jtell

خدمات پس از فروش جِی‌تل

همانطور که مشاهده می‌کنید هلدینگ Jtell شامل دو بخش فروش آفلاین و فروش آنلاین می‌شود.

جهان‌بینیِ ما

ما درس صداقت و صفا می‌خوانیم

آیین محبت و وفا می‌دانیم 

ملک‌الشعرای بهار

شرکت‌ها هم درست مثل آدم‌ها شخصیت و روح خاص خودشان را دارند؛ هویت یک شرکت از نگرش اعضای تیم آن سرچشمه می‌گیرد. یک تیم بلندپرواز، یک شرکت بلندپرواز را می‌سازد و یک تیم متعهد و مسئولیت‌پذیر، یک شرکت قابل اعتماد را می‌سازد. جی‌جی‌مو، نه صرفاً یک وبسایت فروشگاهی کالاهای الکترونیک بلکه بازتاب قلب‌های پرشور و ذهن‌های سرشار از ایده افرادی‌ست که بخش بزرگی از ساعت‌های روزشان را به ساختن این خانه‌ مجازی اختصاص می‌دهند. تمام تلاش تیم ما بر این بوده‌است که از جی‌جی‌مو محیطی گرم، صمیمی و اطمینان‌بخش درست مانند یک خانه بسازیم؛ که اعضای خانواده آن نه فقط کارمندان شرکت بلکه تمام مخاطبان ما هستند.

چرا جی‌جی‌مو؟!

هدف ما در فروشگاه آنلاین جی‌جی‌مو این است که در مسیری که در پیش گرفته‌ایم، بهترین باشیم.

در پاسخ به سوال “چرا جی‌جی‌مو؟!” باید بگوییم: به این دلیل که جی‌جی‌مو تمام خواسته‌های شما را در نظر می‌گیرد و رضایت و خشنودی مخاطبانش را در اولویت قرار می‌دهد. در راستای این هدف، شرکت ما علاوه بر دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک، همواره در ارائه خدمات پس از فروش شایسته، تضمین اصالت کالاها و عرضه محصولات با بهترین قیمت کوشیده‌است.

نکته آخر: با خرید از وب‌سایت جی‌جی‌مو شما از خدمات پس از فروش جِی تل بهره‌مند می‌شوید. این مرکز طبق رتبه‌بندی سازمان حمایت از مصرف کنندگان از میان 1500 شرکت خدمات‌دهنده، توانسته جزو 10 شرکت برتر قرار بگیرد. مرکز خدمات پس از فروش جِی‌تل با بهره بردن از تکنسین‌های مجرب و حرفه‌ای، استفاده از ابزارهای مدرن و پیشرفته دنیا و قطعات اصلی و باکیفیت، سریع‌ترین و دقیق‌ترین خدمات ممکن را به مشتریان عزیز ارائه می‌کند؛ بدین ترتیب، در صورت بروز هرگونه حادثه، خدمات پس از فروش ما، خسارت احتمالی را جبران نموده و یا کاهش می‌دهد.

امیدواریم خرید از وب‌سایت جی‌جی‌مو، به یکی از رضایت‌بخش‌ترین تجارب شما از خرید آنلاین تبدیل شود.