روش‌های پرداخت در جی‌جی‌مو چگونه است؟

خرید از فروشگاه آنلاین جی‌جی‌مو، تنها از طریق پرداخت اینترنتی امکان پذیر است. کاربران جی‌جی‌مو می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. در صورت پرداخت صحیح، عبارت “پرداخت موفقیت آمیز بود” را خواهید دید و این پیام به منزله ثبت نهایی سفارش شماست و پس از آن سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.

خرید گوشی از فروشگاه موبایل جی جی مو

برای پرداخت اینترنتی موارد زیر نیاز است:

  – شماره کارت: شماره 16 رقمی روی عابر بانک

  – رمزپویا: برای پرداخت اینترنتی لازم است از قبل، رمز پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال نموده باشید.

برای فعال‌کردن رمز خرید پویا، برخی از بانک‌ها به صورت خودکار رمز پویای کارت بانکی مشتریان را فعال می‌کنند در غیر این صورت از دو طریق می‌توانید اقدام به فعال‌سازی نمایید:

1- مراجعه به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت و اقدام به فعال‌سازی با انتخاب خدمات رمز پویا از منو

2- مراجعه حضوری به شعب بانک مربوطه

   – CVV2: یک کد ۳ یا ۴ رقمی که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

   – تاریخ انقضا: تاریخ انقضای کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورتی که تاریخ انقضا روی کارت بانکی وجود ندارد، می‌توانید تاریخ صحیح را از بانک مبدأ استعلام بگیرید.

خرید گوشی از فروشگاه موبایل جی جی مو
خرید موبایل و اطلاع از به روزترین قیمت گوشی

شرایط و روند استرداد وجه

– ابتدا لازم است شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می‌باشد، در حساب کاربری جی‌جی‌مو ثبت شود. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان کفایت می‌کند.)

– در صورت لزوم استرداد وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت شود. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می‌پذیرد که نسبت به انجام تراکنش‌های مالی در خصوص استرداد وجه خریدهای انجام شده از جی‌جی‌مو، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت‌های قانونی در این خصوص را می‌پذیرد.

– در صورتی که خرید از کارت دیگری انجام شود و شماره کارت مبدأ با شماره کارت درج شده در حساب کاربری مغایرت داشته باشد، فروشگاه موبایل جی‌جی‌مو مبلغ مورد نظر را به حساب کارت مبدأ باز می‌گرداند.