گواهینامه‌های بین‌المللی جی‌جی‌مو

هر کسب و کاری در چشم انداز طولانی مدت خود رسیدن به بالاترین میزان بهره‌وری، رضایت مشتریان و کارکنانش را می‌بیند و شرکت جهان تدبیر ارتباط مسافر نیز از این قاعده مستثنی نیست. در همین راستا، ما در طول سال‌های خدمت‌رسانی خود به شما عزیزان تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا بهترین خدمات را در چارچوب استانداردهای بین‌المللی ارائه دهیم. در ادامه شاهد گواهینامه‌هایISO کسب شده توسط شرکت هستید که می‌تواند مهر تأییدی بر خدمات بهینه ما در زمینه‌های گسترده‌ای چون مدیریت کیفیت، مسئولیت زیست محیطی، بهداشت و ایمنی شغلی، امنیت اطلاعات و حوزه‌های مهم دیگر باشد.

استانداردهای بین المللی در زمینه در مدیریت کیفیت

شرکت‌هایی که موفق به کسب گواهینامه‌هایی با عنوان Quality Management System می‌شوند، توانسته‌اند سیستمی را برنامه‌ریزی و عملیاتی نمایند تا خدمات و محصول نهایی آنان بدون مشکل به دست مصرف کننده برسد. در این راستا گواهینامه‌های زیر کسب شده است..

استانداردهای بین المللی در زمینه در رضایت‌مندی مشتریان

شرکت‌هایی که موفق به کسب گواهینامه‌هایی با عنوان Customer Sstisfaction می‌شوند، توانسته‌اند یک سیستم اثربخش و کارآمد برای فرآیند رسیدگی به شکایات مشتری اجرایی نمایند. در این راستا گواهینامه‌های زیر کسب شده است.

استانداردهای بین المللی در زمینه در محیط کار ایمن و آراسته

شرکت‌هایی که موفق به کسب گواهینامه‌هایی در این زمینه می‌شوند، توانسته‌اند محیط کاری آرام و ایمن در برابر سوانحی چون آتش سوزی برای کارمندان خود فراهم آورند. در این راستا گواهینامه‌های زیر کسب شده است..
ISO 5S

استانداردهای بین المللی در زمینه در  فناوری و امنیت اطلاعات

استاندارد بین المللی در زمینه در ارزش گذاری برند

استاندارد بین المللی در زمینه در محیط زیست