گوشی سامسونگ A35 5G با رم 6GB و حافظه داخلی 128GB (ویتنام)
۱۳,۷۴۵,۰۰۰ تومان
گوشی موتورولا Edge 50 Pro 5G با رم 12GB و حافظه داخلی 512GB
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تبلت ایسر مدل Iconia Tab M10 با رم 4GB و حافظه داخلی 128GB
شناسه محصول:
نامعلوم
۸,۹۸۹,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | خاکستری, کرم |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | July 2023 |
| ابعاد (mm) | 241.2*160*8.6 |
| وزن (g) | 430 |
| جنس بدنه | ABS+Aluminum alloy |
| سیمکارت | ندارد |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | – |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 10.1 اینچ |
| نوع صفحه نمایش | Active Matrix TFT Color LCD |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1200*1920 |
| محافظ صفحه نمایش | ندارد |
| سیستم عامل | Android |
| چیپست | MediaTek processor M8183C |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (8 Core™) |
| پردازنده گرافیکی | – |
| حافظه رم | 4 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | ندارد |
| دوربین اصلی | 8 MP |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | – |
| دوربین سلفی | 5 MP |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | – |
| بلندگو | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| وایرلس | IEEE 802.11ac |
| بلوتوث | 5.0 |
| موقعیتیاب | ندارد |
| NFC | ندارد |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C port supporting: USB 2.0, USB charging 5 V |
| سنسورها | Accelerometer, Ambient light sensor |
| باتری | Li-Po 6000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 10W |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تبلت ایسر مدل Iconia Tab M10 با رم 4GB و حافظه داخلی 128GB” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.