گوشی شیائومی ردمی 13C با رم 6GB و حافظه داخلی 128GB (اندونزی)
۷,۳۲۹,۰۰۰ تومان
غذاساز چندکاره ناسا الکتریک مدل NS-627
۱۰,۱۱۵,۶۴۸ تومان ۹,۶۰۹,۸۶۶ تومان
تبلت سامسونگ (X706) S8 5G با رم 8GB و حافظه داخلی 128GB (ویتنام)
شناسه محصول:
نامعلوم
۳۸,۶۹۹,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | خاکستری, صورتی, نقرهای |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2022, February 09 |
| ابعاد (mm) | 253.8*165.3*6.3 |
| وزن (g) | 507 |
| جنس بدنه | – |
| سیمکارت | Nano-SIM |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| نوع صفحه نمایش | TFT LCD |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1600*2560 |
| محافظ صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 5 |
| سیستم عامل | Android 12, upgradable to Android 14, One UI 6.1 |
| چیپست | Qualcomm SM8450 Snapdragon 8 Gen 1 (4 nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (1×3.00 GHz Cortex-X2 & 3×2.50 GHz Cortex-A710 & 4×1.80 GHz Cortex-A510) |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 730 |
| حافظه رم | 8 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | microSDXC (dedicated slot) |
| دوربین اصلی | 13 MP, f/2.0, 26mm (wide), 1/3.4″, 1.0µm, AF, 6 MP, f/2.2, (ultrawide) |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 1080p@30fps, 4K@30/60fps |
| دوربین سلفی | 12 MP, f/2.4, 120˚ (ultrawide) |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| بلندگو | tereo speakers (4 speakers) |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | 5.2, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| NFC | ندارد |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 3.2, magnetic connector |
| سنسورها | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, Wireless Samsung DeX |
| باتری | Li-Po 8000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 45W wired, 100% in 80 min (advertised) |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تبلت سامسونگ (X706) S8 5G با رم 8GB و حافظه داخلی 128GB (ویتنام)” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.