گوشی شیائومی پوکو C65 با رم 6GB و حافظه داخلی 128GB (پک و رام گلوبال)
۱۰,۳۰۰,۹۰۰ تومان – ۷,۵۵۰,۰۰۰ تومان
تبلت سامسونگ (X706) S8 5G با رم 8GB و حافظه داخلی 128GB (ویتنام)
۳۸,۶۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی ردمی 13C با رم 6GB و حافظه داخلی 128GB (اندونزی)
شناسه محصول:
نامعلوم
۷,۸۲۴,۰۰۰ تومان – ۷,۳۲۹,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | آبی, سبز, سفید, مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2023, November 10 |
| ابعاد (mm) | 168*78*8.1 |
| وزن (g) | 192 |
| جنس بدنه | Glass front, plastic frame, glass back |
| گواهی ها | – |
| سیمکارت | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE |
| نوع صفحه نمایش | IPS LCD |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.74 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 720*1600 |
| محافظ صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass |
| سیستم عامل | Android 13, MIUI 14 |
| چیپست | Mediatek MT6769Z Helio G85 (12nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55) |
| حافظه رم | 6 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | microSDXC (dedicated slot) |
| دوربین اصلی | 0.08 MP (auxiliary lens), 2 MP, f/2.4, (macro), 50 MP, f/1.8, 28mm (wide), PDAF |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 1080p@30fps |
| دوربین سلفی | 8 MP, f/2.0 |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 1080p@30fps |
| بلندگو | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| بلوتوث | 5.3, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 2.0 |
| سنسورها | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass Virtual proximity sensing |
| باتری | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 18W wired, PD |
| شارژ بیسیم | – |
| شارژ معکوس | – |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی شیائومی ردمی 13C با رم 6GB و حافظه داخلی 128GB (اندونزی)” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.
محصولات مرتبط
محصولاتی که اخیرا مشاهده کردید
گوشی شیائومی ردمی نوت 13 با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB (پک و رام گلوبال)
نمره 5.00 از 5
(1)

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.