گوشی سامسونگ A16 با رم 6GB و حافظه داخلی 128GB (ویتنام)
۱۳,۸۹۹,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی 14 با رم 12GB و حافظه داخلی 512GB (پک و رام گلوبال)
۵۰,۷۹۸,۰۰۰ تومان
گوشی شیائومی ردمی A3 با رم 3GB و حافظه داخلی 64GB (پک و رام گلوبال)
شناسه محصول:
نامعلوم
۵,۶۱۰,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | آبی, سبز, مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2024, February 14 |
| ابعاد (mm) | 168.3*76.3*8.3 |
| وزن (g) | 193, 199 |
| جنس بدنه | Glass front (Gorilla Glass 3), glass back or silicone polymer back (eco leather), plastic frame |
| گواهی ها | – |
| سیمکارت | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE |
| نوع صفحه نمایش | IPS LCD, 90Hz, 500 nits (HBM) |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.71 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 720*1650 |
| محافظ صفحه نمایش | – |
| سیستم عامل | Android 14, MIUI |
| چیپست | Mediatek Helio G36 (12 nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (4×2.2 GHz Cortex-A53 & 4×1.7 GHz Cortex-A53) |
| پردازنده گرافیکی | PowerVR GE8320 |
| حافظه رم | 3 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 64 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | microSDXC (dedicated slot) |
| دوربین اصلی | 0.08 MP (auxiliary lens), 8 MP, f/2.0, (wide) |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 1080p@30fps |
| دوربین سلفی | 5 MP, f/2.2, (wide) |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 1080p@30fps |
| بلندگو | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| بلوتوث | 5.4, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC | ندارد |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 2.0 |
| سنسورها | Fingerprint (side-mounted), accelerometer, compass, Virtual Proximity Sensing |
| باتری | Li-Ion 5000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 10W wired |
| شارژ بیسیم | – |
| شارژ معکوس | – |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی شیائومی ردمی A3 با رم 3GB و حافظه داخلی 64GB (پک و رام گلوبال)” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.