پاور بانک ویوو مدل Wi-P008 با ظرفیت 10000mAh
۱,۰۱۴,۸۰۰ تومان
نقد و بررسی پاور بانک ویوو مدل Wi-P008 با ظرفیت 10000mAh
نگران تمام شدن شارژ گوشی هوشمند خود در شرایطی که دسترسی به پریز برق ندارید، نشوید. برند ویوو با تولید پاوربانکهای با وزن سبک به کمک شما میآیند. پاور بانک ویوو مدل Wi-P008 با ظرفیت 10000mAh با وزن سبک حمل نقل بسیار راحتی دارد و داخل کیف و جیب جا میشود و فضای زیادی را اشغال نمیکند. با ترکیب رنگی جذاب به حالت رنگین کمانی میتواند شما را به وجد بیاورد. مجهز به تراشه حفاظت مدارهوشمند، صفحه نمایش جهت اعلام شارژ به کاربر است. برای خرید با قیمت منصفانه شارژر همراه به سایت جی جی مو مراجعه کنید
ویژگی شارژر همراه Wi-P008 ویوو

پاوربانک 10000 میلیآمپرساعتی ویوو مدل Wi-P008 دارای سه درگاههای خروجی است.
- Type-c
- USB-A
- USB-C
به خاطر تراشه حفاظت مدارد زماین که دستگاه را به این پاوربانک متصل میکنیم به طور خودکار شدت جریان خروجی برای این پاوربانک را تشخیص میدهد که برای گوشی موبایل همیشه 1.5 تا 3 و برای تبلت 4.5 تا 5 آمپر است.حداکثر توان خروجی این پاوربانک 22.5 وات بوده که جزو فست شارژها محسوب میشود و قادر است دستگاه شما را با حداکثر سرعت شارژ کند؛ بدون آنکه آسیبی به باتری دستگاه وارد شود، پاور بانک ویوو مدل Wi-P008 جزو بهترین پاوربانک فست شارژ اقتصادی به حساب میآید. جنس باتری پاوربانک ویوو مدل Wi-P008 همانند بقیه پاوربانکها لیتیوم پلیمری میباشد. سازگار با گوشیهای اندروید و آیفون است. خرید پاوربانک 10000 میلیآمپرساعتی ویوو یکی از لطفهایی که هر کاربر میتواند به خودش کند.
مشخصات محصول
| رنگبندی | بنفش, سبز, سفید, صورتی |
|---|---|
| گارانتی محصول | دارای گارانتی شرکتی |
| ابعاد (mm) | – |
| وزن (g) | – |
| جنس بدنه | ABS Plastic |
| تعداد درگاه خروجی | 1 درگاه USB Type-A, 1 درگاه USB Type-C |
| ولتاژ ورودی | 12V, 5V, 9V |
| ولتاژ خروجی | 12V, 4.5V, 5V, 9V |
| شدت جریان ورودی | – |
| شدت جریان خروجی | 1.5A, 2.25A, 2A, 5A |
| نحوه نمایش میزان شارژ باتری | LED |
امتیاز و دیدگاه کاربران
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.