پاوربانک پرووان مدل PPB5107 PD ظرفیت 10000mAh
۷۴۴,۸۰۰ تومان – ۷۳۷,۳۰۰ تومان
بررسی ارزش خرید و قیمت پاور بانک پرووان 10000 مدل PPB5107 PD
معمولاً پاوربانک های 10 هزار میلی آمپر ساعتی برای افرادی طراحی میشوند که به دنبال یک پاور بانک قیمت مناسب با طراحی جمع و جور هستند تا در طول روز آن را همراه خود داشته باشند. پرووان نیز به این منظور پاوربانکی با مدل PPB5107 PD را روانه بازار کرده که تنها 230 گرم وزن دارد و با ابعاد 17*69*137 میلیمتر کوچکتر از یک گوشی است. همچنین، پرووان برای این پاوربانک خود بدنهای از جنس پلاستیک مقاوم در نظر گرفته تا علاوه بر پایین نگهداشتن وزن این محصول آن را در برابر ضربه و افزایش حرارت مقاوم کند. در ادامه با ما همراه باشید تا با جزئیات بیشتر به بررسی ارزش خرید پاور بانک پرووان 10000 مدل PPB5107 PD بپردازیم.
مشخصات پاور بانک پرو وان 10000 مدل PPB5107 PD
حتماً تاکنون از طرافیان و دوستان خود شنیدهاید، بعد از شارژ کردن گوشی، تبلت، دوربین و… باتری دستگاه آسیب دیده است. دلیل این امر استفاده از شارژر یا پاور بانکی بوده که توانی بیشتر از توان مورد نیاز دستگاه شما را تولید میکند و باعث آسیب رساندن به باتری میشود. اما شما با خرید پاور بانک پرووان PPB5107 PD چنین مشکلی نخواهید داشت و بدون توجه به توان مورد نیاز باتری میتوانید هر نوع دستگاهی را شارژ کنید. چراکه، این پاوربانک از فناوری Power Delivery بهره میبرد و میتواند شدت جریان و ولتاژ خروجی را متناسب با نیاز دستگاه در حال شارژ تغییر دهد. بنابراین، شما با خرید پاور بانک پرووان PPB5107 PD میتوانید گوشی، ساعت هوشمند، دوربین، اسپیکر و… را شارژ کنید.

فناوری Power Delivery علاوه بر آنکه به شما اجازه میدهد انواع دستگاههای الکتریکی را با پاوربانک خود شارژ کنید امکان شارژ سریع با توان 22.5 وات را نیز برای شما فراهم آورده و توانسته خود را در لیست بهترین پاوربانک های فست شارژ با قیمت مناسب جا کند. همانطورکه مشاهده میکنید، این پاوربانک 10 هزار میلی آمپر ساعت دارای دو درگاه خروجی از نوع USB Type-A، USB Type-C بوده و میتواند دو دستگاه را بهصورت همزمان شارژ کند. البته شما با استفاده از درگاه USB Type-C علاوه بر آنکه میتوانید دستگاه دیگری را شارژ کنید، امکان شارژ پاوربانک را نیز خواهید داشت و USB Type-C یک درگاه مشترک محسوب میشود. پرو وان درگاه دیگری برای شارژ کردن پاوربانک از نوع Micro USB در نظر گرفته تا در صورت تمایل از آن استفاده کنید.
مشخصات محصول
| رنگبندی | سفید, مشکی |
|---|---|
| سازنده | پرووان | ProOne |
| گارانتی محصول | دارای گارانتی شرکتی |
| ابعاد (mm) | 17*69*137 |
| وزن (g) | 230 |
| جنس بدنه | Fireproof plastic and polycarbonate |
| تعداد درگاه خروجی | 2 |
| ولتاژ ورودی | 12V, 5V, 9V |
| ولتاژ خروجی | 12V, 5V, 9V |
| شدت جریان ورودی | 1.5A, 2.2A, 3A |
| شدت جریان خروجی | 1.5A, 2.2A, 3A |
| نحوه نمایش میزان شارژ باتری | LED |
| قابلیتها | دارای قابلیت شارژ سریع, دارای کابل همراه, شارژ همزمان دو دستگاه |
امتیاز و دیدگاه کاربران
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.