پاور بانک انرجایزر مدل UE 30035 PQ با ظرفیت 30000mAh
۲,۹۸۸,۰۰۰ تومان
نقد و بررسی پاور بانک انرجایزر مدل UE 30035 PQ با ظرفیت 30000mAh

پاور بانک انرجایزر مدل UE 30035 PQ با ظرفیت 30000mAh یکی از لوازم جانبی پرکاربرد و محبوب است. بهترین پاوربانک های فست شارژ با تلفنهای هوشمند اندروید، ios و تبلتها سازگار هستند. اگر به بدنه جلویی نگاه کنید، صفحه نمایش کوچکی را میبینید که میزان شارژ دستگاه را به کاربر اعلام میکند. پاور بانک 30000 میلیآمپرساعتی انرجایزر نسبت به نسل قبلی خودش کمی سنگین تر بوده و وزنی حدودا 585 گرم و ابعاد 147.5 در 69 در 42.4 میلیمتر دارد. جنس بدنه از پلاستیک فشرده ABS ضد اشتغال است. جنس باتری با ظرفیت 30000میلیآمپرساعتی پاوربانک انرجایزر مدل UE 30035 PQ از لیتیوم پلیمری میباشد، اقلام همراه این شارژر همراه؛ دفترچه راهنما و کابل است. برای خرید پاوربانک فست شارژ با قیمت اقتصادی و کیفیت بالا به فروشگاه آنلاین جی جی مو مراجعه کنید.
قابلیت شارژر همراه UE 30035 PQ انرجایزر

این شارژر همراه دارای سه پورت که شامل:
- یک پورت مشترک ورودی/خروجی Type-c
- دو پورت خروجی Usb-A
این سه پورت امکانی را فراهم میکند تا به طور همزمان سه دستگاه شارژ شوند. همانطور که میدانید برای شارژ کردن دستگاه باید شارژری را انتخاب کنید که ولتاژ آن نه زیاد و نه کم باشد چرا که باعث آسیب رسیدن به باتری دستگاه میشود. شدت جریان خروجی انرجایزر مدل UE 30035 PQ برای گوشی موبایل بین 1.5 تا 2.2 آمپر و برای تبلت و دستگاههای سنگین بین 3.0 تا 0.5 آمپر است. قیمت انواع پاوربانک با توجه به ظرفیت و پورتهای آن متفاوت است.
مشخصات محصول
| رنگبندی | مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی متین |
| ابعاد (mm) | 147.5*69*42.4 |
| وزن (g) | 585 |
| جنس بدنه | ABS Plastic |
| تعداد درگاه خروجی | 1 درگاه USB Type-C, 2 درگاه USB Type-A |
| ولتاژ ورودی | 5V, 9V |
| ولتاژ خروجی | 12V, 4.5V, 5V, 9V |
| شدت جریان ورودی | 2A |
| شدت جریان خروجی | 1.5A, 2A, 3A, 4.5A, 5A |
| نحوه نمایش میزان شارژ باتری | LED |
امتیاز و دیدگاه کاربران
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.