پاور بانک انرجایزر مدل UE 10051 PQ با ظرفیت 10000mAh
۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
نقد و بررسی پاور بانک انرجایزر مدل UE 10051 PQ با ظرفیت 10000mAh

از محصولات سبک وزن و پرکاربرد کمپانی انرجایزر،پاور بانک انرجایزر مدل UE 10051 PQ با ظرفیت 10000mAh است. این پاور بانک دارای قابلیت فست شارژ بوده و با دستگاههای اندروید، ios و تبلت سازگار است. حداکثر توان خروجی این سری از شارژر همراه 22.5 وات است. وزن پاور بانک 10000 میلیآمپرساعتی انرجایزر تقریبا 166 گرم، ابعاد 17.2 در 67 در 1002 میلیمتر است. جنس بدنه این پاوربانک آمریکایی از پلاستیک ABS ضدخش میباشد. یک نمایشگر LCD روی بدنه قرار دارد که میزان شارژ دستگاه را نمایش میدهد. اگر به دنبال خرید بهترین پاوربانک فست شارژ ارزان هستید، پاور بانک انرجایزر UE 10051 PQ بهترین انتخاب است.
قابلیتهای شارژر همراه 10000 میلی آمپر ساعت انرجایزر

هنگام خرید پاوربانک فست شارژ باید به تعداد درگاه، شدت جریان خروجی توجه کنید. پاور بانک 10000 میلیآمپرساعت انرجایزر دارای 4 پورت شامل: پورت ورودی micro-usb، پورت ورودی Type-C، پورت ورودی Lightning و پورت خروجی USB-A و Type-C است. به این نکته توجه کنید که پورت Type-c مشترک ورودی و خروجی میباشد. جنس باتری پاور بانک UE 10051 PQ انرجایزر با ظرفیت 10000 میلی آمپر از لیتیوم پلیمری است. قیمت شارژر همراه 10051 PQ انرجایزر با ظرفیت 10000 میلیآمپرساعتی اقتصادی است. فروشگاه آنلاین جی جی مو لوازم جانبی را با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میکند.
مشخصات محصول
| رنگبندی | مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی متین |
| ابعاد (mm) | 100.2*67*17.2 |
| وزن (g) | 166 |
| جنس بدنه | ABS Plastic |
| تعداد درگاه خروجی | 1 درگاه USB Type-A, 1 درگاه USB Type-C |
| ولتاژ ورودی | 9V |
| ولتاژ خروجی | 12V |
| شدت جریان ورودی | – |
| شدت جریان خروجی | 1.5A, 2A, 4.5A, 5A |
| نحوه نمایش میزان شارژ باتری | LED |
امتیاز و دیدگاه کاربران
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.