هندزفری بلوتوثی اپل ایرپاد 4
۸,۶۶۸,۹۰۰ تومان
تبلت لنوو (4th Gen) Tab M8 با رم 3GB و حافظه داخلی 32GB
۶,۳۸۰,۰۰۰ تومان
تبلت لنوو (4th Gen) Tab M8 با رم 2GB و حافظه داخلی 32GB
شناسه محصول:
نامعلوم
۵,۹۶۰,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | خاکستری |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2023, April 22 |
| ابعاد (mm) | 197.8*119.8*9 |
| وزن (g) | 320 |
| جنس بدنه | Glass front, plastic frame, plastic back |
| سیمکارت | Nano-SIM |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE |
| نوع صفحه نمایش | IPS LCD |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 8.0 |
| سیستم عامل | Android 13 |
| چیپست | Mediatek MT8768 Helio A22 (12 nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (4×2.3 GHz Cortex-A53 & 4×1.6 GHz Cortex-A53) |
| پردازنده گرافیکی | PowerVR GE8320 |
| حافظه رم | 2 |
| حافظه داخلی | 32 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | microSDXC (dedicated slot) |
| دوربین اصلی | 5 MP, AF |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 1080p |
| دوربین سلفی | 2 MP |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 720p |
| بلندگو | Dual speakers |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | دارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | 5.0, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, BDS – cellular model only |
| NFC | ندارد |
| سنسورها | Accelerometer, proximity |
| باتری | 5100 mAh |
| شارژ سریع | 10W wired |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “تبلت لنوو (4th Gen) Tab M8 با رم 2GB و حافظه داخلی 32GB” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.