غذاساز چندکاره ناسا الکتریک مدل NS-626
۹,۸۴۰,۶۸۸ تومان ۹,۳۴۸,۶۵۴ تومان
مخلوط کن ناسا الکتریک مدل NS-1961
۵,۷۸۸,۶۴۰ تومان ۵,۴۹۹,۲۰۸ تومان
گوشی شیائومی 13T با رم 12GB و حافظه داخلی 512 (پک و رام گلوبال)
شناسه محصول:
نامعلوم
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | آبی, سبز, مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2023, September 26 |
| ابعاد (mm) | 162.2*75.7*8.5 |
| وزن (g) | 193, 197 |
| جنس بدنه | Glass front (Gorilla Glass 5), glass back or silicone polymer back, plastic frame |
| گواهی ها | IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min) |
| سیمکارت | Nano-SIM and eSIM or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| نوع صفحه نمایش | AMOLED |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.67 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1220*2712 |
| محافظ صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 5 |
| سیستم عامل | Android 13, upgradable to Android 14, HyperOS |
| چیپست | Mediatek Dimensity 8200 Ultra (4 nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (1×3.1 GHz Cortex-A78 & 3×3.0 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی | Mali-G610 MC6 |
| حافظه رم | 12 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | ندارد |
| دوربین اصلی | 12 MP, f/2.2, 15mm (ultrawide), 1/3.06″, 1.12µm, 50 MP, f/1.9, 24mm (wide), 1/1.28″, 1.22µm, PDAF, OIS, 50 MP, f/1.9, 50mm (telephoto), 1/2.88″, 0.61µm, PDAF, 2x optical zoom |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K@30fps (HDR10+), 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS |
| دوربین سلفی | 20 MP, f/2.2, (wide), 0.8µm |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 1080p@30fps, HDR10+ |
| بلندگو | Stereo speakers |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band |
| بلوتوث | 5.4, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS (L1+L5), GLONASS (G1), GALILEO (E1+E5a), QZSS (L1+L5), NavIC (L5), BDS |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 2.0, OTG |
| سنسورها | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, color spectrum |
| باتری | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 67W wired, PD3.0, QC4, 100% in 42 min (advertised) |
| شارژ بیسیم | – |
| شارژ معکوس | – |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی شیائومی 13T با رم 12GB و حافظه داخلی 512 (پک و رام گلوبال)” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.