فیلتر براساس قیمت:

تکنو

تکنو شرکت سازنده تلفن همراه است که از سال ۲۰۰۶ شروع به فعالیت کرد. این شرکت در هنگ کنگ تأسیس شد و در سال ۲۰۰۷ نخستین کارخانه خود را ثبت کرد. سپس در سال ۲۰۰۸ تمام تمرکز خود را بر روی آفریقا گذاشت. در سال ۲۰۱۱، تکنو تبدیل به برند نخست با گوشی‌های دو سیم‌کارته آفریقا شد. در واقع، Tecno در کنار Itel و Infinix که همگی برای شرکت مادر Transsion محسوب می‌شوند، بخش بزرگی از بازار آفریقا را در اختیار داشته و بازیکن شماره‌ی یک این قاره به حساب می‌آیند. 

در سال ۲۰۱۲ تکنو وارد بازار اسمارت‌فون شد و در پاسخ به پیشرفت‌های فناوری و ارتقای نیازهای مصرف‌کنندگان، اولین تلفن هوشمند خود با نام T1 را رونمایی و تبلیغات و بازاریابی آن را در همان سال آغاز کرد. در ۲۰۱۵ تبدیل به برند نخست در بسیاری از کشورها شد و در سال ۲۰۱۶ به‌دنبال موفقیت‌های پی‌در‌پی، تصمیم به ورود به بازار آمریکای جنوبی و جنوب شرقی آسیا گرفت. 

تکنو با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین فناوری و استخدام حرفه‌ای‌ترین استعدادها توانست به موفقیت تجاری خوبی دست یابد. این کمپانی به عنوان اولین عرضه‌کننده تلفن‌های همراه دوسیم‌کارت در آفریقا، خود را متعهد به ایجاد دگرگونی در فناوری‌های روز دنیا برای بازارهای نوظهور می‌داند و محصولات سفارشی و بومی خود را با شعار «تفکر در سطح جهانی، عمل در سطح بومی» عرضه می‌کند. شرکت تکنو با الهام گرفتن از نظرات مصرف‌کنندگان، اولین تلفن همراه چهارسیم‌کارت خود یعنی «4 Runner» را تولید کرد که در آفریقا موفقیت بزرگی به همراه داشت.

تکنو در کنار ساخت تلفن‌های هوشمند باکیفیت و معرفی سرگرمی‌های جذاب برای مصرف‌کنندگان، اولین فروشگاه انحصاری خود را در نیجریه برپا کرد و آخرین محصولات خود را در آنجا به نمایش گذاشت و خدمات ارتقا یافته خود را به مصرف‌کنندگان معرفی نمود. این کمپانی در مراسم جوایز مخابراتی کشور غنا، که برای گرامی‌داشت رشد و موفقیت مستمر بازار ICT و تمرکز بر دست‌اندرکاران استثنایی و مبتکر این صنعت برگزار می‌شود، عنوان «شرکت تولید تلفن سال» را از آن خود کرد. 

تکنو به منظور ارتقای کیفیت سطح محصولات، تمرکز خود را بر روی سه بخش تکنولوژی بالا، محتوای مناسب موبایل و رابط کاربری قرار داد. برنامه آینده این شرکت نیز بر روی اسمارت‌فون‌های پیشرفته‌تر خواهد بود.

تکنو موبایل دارای سه سری گوشی‌ هوشمند است که عبارتند از:

سری بوم که بر روی صدا و موسیقی تمرکز دارد. 

سری camon که تمرکز آن بر روی دوربین و شبکه‌های اجتماعی است.

رده فانتوم که به‌ نوعی پرچم‌دار است.

مقایسه ( 0 مورد )