بازگشت به محصولات
گوشی داریا باند با رم 8GB و ظرفیت 256GB (پک امارات)
۱۴,۷۵۰,۷۲۲ تومان
گوشی سامسونگ S24 FE با رم 8GB و حافظه داخلی 128GB (ویتنام)
شناسه محصول:
نامعلوم
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | آبی, زرد, سبز, مشکی, نقرهای |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2024, September 26 |
| ابعاد (mm) | 162*77.3*8 |
| وزن (g) | 213 |
| جنس بدنه | Glass front (Gorilla Glass Victus+), glass back (Gorilla Glass 5), aluminum frame |
| گواهی ها | IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min) |
| سیمکارت | Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) or Dual SIM (2 Nano-SIMs or SIM & eSIM or eSIM & eSIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| نوع صفحه نمایش | Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1900 nits (peak) |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.7 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1080*2340 |
| محافظ صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass Victus+ |
| سیستم عامل | Android 14, One UI 6.1 |
| چیپست | Exynos 2400e (4 nm) |
| پردازنده مرکزی | 10-core (1×3.1 GHz + 2×2.9 GHz + 3×2.6 GHz + 4×1.95 GHz) |
| پردازنده گرافیکی | Xclipse 940 |
| حافظه رم | 8 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | ندارد |
| دوربین اصلی | 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), dual pixel PDAF, OIS, 8 MP, f/2.4, 75mm (telephoto), PDAF, OIS, 3x optical zoom |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 8K@30fps, 4K@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240fps, 720p@960fps |
| دوربین سلفی | 10 MP, f/2.4, 26mm (wide) |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 4K@30/60fps, 1080p@30/60fps; gyro-EIS |
| بلندگو | Stereo speakers |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, dual-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | 5.3, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC | دارد |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 3.2, OTG |
| سنسورها | Circle to Search, Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass, Samsung DeX, Virtual Proximity Sensing |
| باتری | Li-Po 4700 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 25W wired, PD, QC2, 50% in 30 min |
| شارژ بیسیم | 15W wireless |
| شارژ معکوس | Reverse wireless |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی سامسونگ S24 FE با رم 8GB و حافظه داخلی 128GB (ویتنام)” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.