گوشی سامسونگ S24 اولترا با رم 12GB و حافظه داخلی 256GB (ویتنام)
۶۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان – ۵۸,۲۴۴,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ S24 (ویتنام) با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB
شناسه محصول:
نامعلوم
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | بنفش, خاکستری, لیمویی, مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2024, January 25 |
| ابعاد (mm) | 147*70.6*7.6 |
| وزن (g) | 167 |
| جنس بدنه | Glass front (Gorilla Glass Victus 2), glass back (Gorilla Glass Victus 2), aluminum frame |
| گواهی ها | IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min) |
| سیمکارت | Nano-SIM and eSIM or Dual SIM (2 Nano-SIMs and eSIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| نوع صفحه نمایش | Dynamic LTPO AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 2600 nits (peak) |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.2 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1080*2340 |
| محافظ صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| سیستم عامل | Android 14, One UI 6.1 |
| چیپست | Exynos 2400 (4 nm) – International |
| پردازنده مرکزی | Deca-core (1×3.2 GHz Cortex-X4 & 2×2.90 GHz Cortex-A720 & 3×2.60 GHz Cortex-A720 & 4×2.0 GHz Cortex-A520) |
| پردازنده گرافیکی | Xclipse 940 – International |
| حافظه رم | 8 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | ندارد |
| دوربین اصلی | 10 MP, f/2.4, 67mm (telephoto), 1/3.94″, 1.0µm, PDAF, OIS, 3x optical zoom, 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 1/2.55″ 1.4µm, Super Steady video, 50 MP, f/1.8, 24mm (wide), 1/1.56″, 1.0µm, Dual Pixel PDAF, OIS |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 8K@24/30fps, 4K@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 1080p@960fps, HDR10+, stereo sound rec., gyro-EIS |
| دوربین سلفی | 12 MP, f/2.2, 26mm (wide), Dual Pixel PDAF |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 4K@30/60fps, 1080p@30fps |
| بلندگو | Stereo speakers |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | 5.3, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, BDS, GALILEO |
| NFC | دارد |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 3.2, OTG |
| سنسورها | Fingerprint (under display, ultrasonic), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Samsung DeX, Samsung Wireless DeX (desktop experience support) |
| باتری | Li-Ion 4000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 25W wired, PD3.0, 50% in 30 min (advertised) |
| شارژ بیسیم | 15W |
| شارژ معکوس | 4.5W reverse wireless |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی سامسونگ S24 (ویتنام) با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.