گوشی موتورولا Moto G14 با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB
۵,۷۳۳,۰۰۰ تومان
گوشی تاشو موتورولا Razr 40 Ultra با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB
۴۱,۸۳۹,۸۰۰ تومان
گوشی موتورولا Edge 40 Neo 5G با رم 12GB و حافظه داخلی 256GB
امتیاز 5.00 از 5 امتیاز 2 مشتری
(دیدگاه کاربر 2)
شناسه محصول:
نامعلوم
۱۲,۸۹۹,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | آبی, سبز, مشکی, هلویی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2023, September 14 |
| ابعاد (mm) | 159.6*72*7.9 |
| وزن (g) | 170, 172 |
| جنس بدنه | Glass front (Gorilla Glass 3), plastic frame, plastic back |
| گواهی ها | IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min) |
| سیمکارت | Nano-SIM, eSIM or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.55 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1080*2400 |
| محافظ صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass 3 |
| سیستم عامل | Android 13, planned upgrade to Android 14 |
| چیپست | MediaTek Dimensity 7030 (6nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (2×2.5 GHz Cortex-A78 & 6×2.0 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی | Mali-G610 MC3 |
| حافظه رم | 12 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | – |
| دوربین اصلی | 13 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1.12µm, PDAF, 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.5″, 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K@30fps, 1080p@30/60/120/240fps, gyro-EIS |
| دوربین سلفی | 32 MP, f/2.4, (wide), 0.7µm |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| بلندگو | Stereo speakers |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | 5.4, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, GALILEO |
| NFC | دارد |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 2.0, OTG |
| سنسورها | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, Moto Ready For support |
| باتری | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 68W wired, 50% in 15 min (advertised) |
| شارژ بیسیم | – |
| شارژ معکوس | – |
امتیاز و دیدگاه کاربران
5
نمره 5 از 5
2 دیدگاه
نمره 5 از 5
2
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
2 دیدگاه برای گوشی موتورولا Edge 40 Neo 5G با رم 12GB و حافظه داخلی 256GB
پاکسازی فیلتر
دیدگاه خود را بنویسید لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

Verified owner محمد فدوی بوستانی (مالک تایید شده) –
30 اردبیبهشت 1403 به دستم رسید.من رنگ آبیشو گرفتم.خیلی گوشیه خوبیه
کاربر گرامی –
درکل ارزش خرید کمی داره