گوشی سامسونگ S24 اولترا با رم 12GB و حافظه داخلی 512GB (ویتنام)
۷۱,۱۹۸,۰۰۰ تومان
گوشی موتورولا Moto G54 5G با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB
۷,۶۲۰,۰۰۰ تومان
گوشی موتورولا Edge 40 با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB
شناسه محصول:
نامعلوم
۱۷,۲۸۹,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | آبی, سبز, قرمز, مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2023, May 04 |
| ابعاد (mm) | 158.4*72*7.6 |
| وزن (g) | 167, 171 |
| جنس بدنه | Glass front, aluminum frame, plastic back or eco leather back |
| گواهی ها | IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 30 min) |
| سیمکارت | Single SIM (Nano-SIM) or Dual SIM (Nano-SIM, eSIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.55 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1080*2400 |
| محافظ صفحه نمایش | – |
| سیستم عامل | Android 13, upgradable to Android 14 |
| چیپست | Mediatek Dimensity 8020 (6 nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (4×2.6 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی | Mali-G77 MC9 |
| حافظه رم | 8 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | – |
| دوربین اصلی | 13 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide), 1.12µm, AF, 50 MP, f/1.4, (wide), 1/1.55″, 1.0µm, multi-directional PDAF, OIS |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps, HDR10, gyro-EIS |
| دوربین سلفی | 32 MP, f/2.4, (wide), 0.7µm |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 4K@30fps, 1080p@30/120fps |
| بلندگو | Stereo speakers |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e, tri-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | 5.2, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| NFC | دارد |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 2.0 |
| سنسورها | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass, Moto Ready For support |
| باتری | Li-Po 4400 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 68W wired |
| شارژ بیسیم | 15W wireless |
| شارژ معکوس | – |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی موتورولا Edge 40 با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.