غذاساز چندکاره ناسا الکتریک مدل NS-628
۱۱,۲۸۷,۸۴۸ تومان ۱۰,۷۲۳,۴۵۶ تومان
گوشی آنر X6b با رم 6GB و حافظه داخلی 128GB
۷,۴۹۵,۰۰۰ تومان
گوشی آنر 90 5G با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB
شناسه محصول:
نامعلوم
۱۹,۱۱۹,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | سبز, مشکی, نقرهای |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2023, May 29 |
| ابعاد (mm) | 161.9*74.1*7.8 |
| وزن (g) | 183 |
| جنس بدنه | – |
| گواهی ها | – |
| سیمکارت | Dual SIM (Nano-SIM, eSIM, dual stand-by) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / CDMA / HSPA / CDMA2000 / LTE / 5G |
| نوع صفحه نمایش | AMOLED |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.7 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1200*2664 |
| محافظ صفحه نمایش | – |
| سیستم عامل | Android 13, MagicOS 7.1 |
| چیپست | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 Accelerated Edition (4 nm) |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (1×2.5 GHz Cortex-A710 & 3×2.36 GHz Cortex-A710 & 4×1.8 GHz Cortex-A510) |
| پردازنده گرافیکی | Adreno 644 |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| حافظه رم | 8 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | ندارد |
| دوربین اصلی | 12 MP, f/2.2, 112˚ (ultrawide), AF, 2 MP, f/2.4, (depth), AF, 200 MP, f/1.9, (wide), 1/1.4″, 0.56µm, PDAF |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| دوربین سلفی | 50 MP, f/2.4, 100˚, (ultrawide) |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 4K@30fps, 1080p@30fps, gyro-EIS |
| بلندگو | دارد |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | 5.2, A2DP, aptX HD, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 2.0, OTG |
| سنسورها | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass, ultrasound proximity |
| باتری | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 66W wired |
| شارژ بیسیم | – |
| شارژ معکوس | 5W reverse wired |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی آنر 90 5G با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.