اسپیکر پرووان مدل PGM202
۲,۵۴۰,۰۰۰ تومان ۲,۱۹۷,۸۰۰ تومان
گوشی شیائومی نوت 14 با رم 8GB و حافظه داخلی 256GB
۱۳,۵۱۵,۰۰۰ تومان
گوشی آیفون 16 ZA/A با ظرفیت 128GB
شناسه محصول:
نامعلوم
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | آبی, سبز, سفید, صورتی, مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2024, September 09 |
| ابعاد (mm) | 147.6* 71.6* 7.8 |
| وزن (g) | 170 |
| جنس بدنه | Glass front (Corning-made glass), glass back (Corning-made glass), aluminum frame |
| گواهی ها | IP68 dust tight and water resistant (immersible up to 6m for 30 min) |
| سیمکارت | Nano-SIM + eSIM + eSIM (max 2 at a time; International) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G |
| نوع صفحه نمایش | Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (typ), 2000 nits (HBM) |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.1 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1179 * 2556 |
| محافظ صفحه نمایش | Ceramic Shield glass (2024 gen) |
| سیستم عامل | iOS 18, upgradable to iOS 18.3.1 |
| چیپست | Apple A18 (3 nm) |
| پردازنده مرکزی | Hexa-core (2×4.04 GHz + 4×2.20 GHz) |
| پردازنده گرافیکی | Apple GPU (5-core graphics) |
| حافظه رم | 8 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 128 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | ندارد |
| دوربین اصلی | 12MP, f/2.2, 13mm, 120˚ (ultrawide), 0.7µm, dual pixel PDAF, 48MP, f/1.6, 26mm (wide), 1/1.56″, 1.0µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), stereo sound rec. |
| دوربین سلفی | 12MP, f/1.9, 23mm (wide), 1/3.6″, PDAF, SL 3D, (depth/biometrics sensor) |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS |
| بلندگو | Stereo speakers |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, tri-band, hotspot |
| بلوتوث | 5.3, A2DP, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS |
| NFC | دارد |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 2.0, DisplayPort |
| سنسورها | Emergency SOS, Messages and Find My via satellite, Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Ultra Wideband (UWB) support (gen2 chip) |
| باتری | Li-Ion 3561 mAh |
| شارژ سریع | Wired, PD2.0, 50% in 30 min |
| شارژ بیسیم | 15W wireless (Qi2), 25W wireless (MagSafe) |
| شارژ معکوس | 4.5W reverse wired |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی آیفون 16 ZA/A با ظرفیت 128GB” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.