پاور بانک انرجایزر مدل UE 10020 PQ با ظرفیت 10000mAh
۱,۱۶۳,۰۰۰ تومان
نقد و بررسی پاور بانک انرجایزر مدل UE 10020 PQ با ظرفیت 10000mAh

اگر شما هم در طول روز از گوشی موبایل یا لوازم دیجیتالی دیگر مانند ساعت هوشمند، هندزفری بلوتوثی زیاد استفاده میکنید و نیاز به شارژ مجدد دارید، ولی در موقعیتی قرار دارید که به پریز برق دسترسی ندارید پس باید اقدام به خرید یک پاور بانک خوب و قیمت مناسب بهترین انتخاب پاور بانک انرجایزر مدل UE 10020 PQ با ظرفیت 10000mAh کنید. کمپانی آمریکایی انرجایزر در حوزه تولید پاوربانکهای اقتصادی با کیفیت بالا فعالیت زیادی دارد و خوش درخشیده است.
پاور بانک UE 10020 PQ انرجایزر مجهز به فناوری فست شارژ و سازگار با همه دستگاهها اعم از اندروید، IOS،تبلتها،ساعتهای هوشمند و هندزفریهای بلوتوثی به منظور شارژ رسانی سریع تولید شده است. وزن این دستگاه سبک و تقریبا 241 گرم و ابعاد 142 در 72 در 15 میلیمتر است. مهمترین خاصیت این پاوربانک ضد آشتغال بودن،است. این پاوربانک در دو رنگ پرطرفدار مشکی و سفید در بازار موجود میباشد.
ویژگی شارژر همراه انرجایزر UE 10020 PQ

پاور بانک انرجایزر UE 10020 PQ دارای 4 پورت اصلی:
- یک پورت ورودی micro-usb
- یک پورت مشترک ورودی/خروجی Type-c
- دو پورت خروجی USB-A
- حداکثر توان خروجی 5 وات
شدت جریان خروجی پاوربانک 10000 میلیآمپرساعتی انرجایزر UE 10020 PQ از 1.5 تا 2.2 آمپر برای گوشیهای هوشمند و از 3.0 تا 4.5 آمپر برای تبلت به کار میرود بدون آنکه به باتری آسیب بزند. همچنین دارای یک صفحه نمایش LCD جهت نمایش میزان شارژ برروی بدنه قرار گرفته است. این پاوربانک از شارژ سریع نیز پشتیبانی میکند. در کنار پاور بانک 10000mAh انرجایزر مدل UE 10020 PQ یک کابل و دفترچه راهنما قرار دارد. برای دیدن قیمت انواع پاوربانک در سایت جی جی مو اینجا کلیک کنید.
مشخصات محصول
| رنگبندی | سفید, مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی متین |
| ابعاد (mm) | 142*72*15 |
| وزن (g) | 241 |
| جنس بدنه | ABS Plastic |
| تعداد درگاه خروجی | 1 درگاه USB Type-C, 2 درگاه USB Type-A |
| ولتاژ ورودی | 9V |
| ولتاژ خروجی | 12V |
| شدت جریان ورودی | – |
| شدت جریان خروجی | 1.5A, 2.2A, 2A, 3A, 4.0A, 4.5A |
| نحوه نمایش میزان شارژ باتری | LED |
امتیاز و دیدگاه کاربران
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.