لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل پردازنده i5 13420H با رم 16GB و حافظه داخلی 512GB
شناسه محصول:
نامعلوم
۳۱,۸۵۰,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| رنگبندی | مشکی |
|---|---|
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| ابعاد (mm) | 359.2×235.8×19.9 mm |
| وزن (kg) | 1.65 kg |
| نوع صفحه نمایش | FHD |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 15.6 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1920*1080 |
| صفحه نمایش لمسی | ندارد |
| پردازنده مرکزی | i5-13420H |
| فرکانس پردازنده | 3.4GHz |
| تعداد هسته | 4 |
| تعداد رشته | 4 |
| پردازنده گرافیکی | Integrated Intel® UHD Graphics |
| حافظه رم | 16 |
| نوع حافظه RAM | DDR4-3200 |
| حافظه داخلی | 512 گیگابایت |
| نوع حافظه ذخیره سازی | SSD |
| دوربین اصلی | HD 720p with Privacy Shutter |
| درگاه ارتباطی | 1x Ethernet (RJ-45), 1x HDMI® 1.4b, 1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm), 1x Power connector, 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.2) |
| میکروفون | 2x, Array |
| باتری | Integrated 38Wh |
| اقلام همراه محصول | شارژر |
| شارژ سریع | 65W Round Tip (3-pin) |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل پردازنده i5 13420H با رم 16GB و حافظه داخلی 512GB” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.