گوشی سامسونگ A56 5G با رم 8GB و حافظه داخلی 128GB (ویتنام)
۲۹,۵۵۴,۰۰۰ تومان – ۲۷,۷۹۴,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ A36 5G با رم 8GB و حافظه داخلی 128GB (ویتنام)
۷۶,۸۶۷,۵۰۰ تومان – ۲۲,۷۰۰,۰۰۰ تومان
گوشی سامسونگ A56 5G با رم 12GB و حافظه داخلی 256GB (ویتنام)
شناسه محصول:
نامعلوم
۳۷,۳۹۵,۰۰۰ تومان – ۳۶,۴۱۴,۰۰۰ تومان
0
نفر در حال مشاهده این محصول هستند!
مشخصات محصول
| وزن | 310 گرم |
|---|---|
| رنگبندی | خاکستری تیره, زیتونی, سبز, صورتی, نقرهای |
| گارانتی محصول | گارانتی اصلی شرکتی 18 ماهه + کد رجیستری |
| تاریخ رونمایی | 2024, March 11 |
| ابعاد (mm) | 161.1*77.4*8.2 |
| وزن (g) | 213 |
| جنس بدنه | Glass front (Gorilla Glass Victus), glass back (Gorilla Glass), aluminum frame |
| گواهی ها | IP67 |
| سیمکارت | Single SIM (Nano-SIM) or Single SIM (Nano-SIM, eSIM) or Hybrid Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| تکنولوژی ارتباط با شبکه همراه | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| نوع صفحه نمایش | Super AMOLED, 120Hz, HDR10+, 1000 nits (HBM) |
| اندازه صفحه نمایش (inch) | 6.6 |
| رزولوشن صفحه نمایش (Pixel) | 1080*2340 |
| محافظ صفحه نمایش | Corning Gorilla Glass Victus+ |
| سیستم عامل | Android 14, One UI 6.1 |
| چیپست | Exynos 1480 |
| پردازنده مرکزی | Octa-core (4×2.75 GHz Cortex-A78 & 4×2.0 GHz Cortex-A55) |
| پردازنده گرافیکی | – |
| حافظه رم | 12 گیگابایت |
| حافظه داخلی | 256 گیگابایت |
| پشتیبانی کارت حافظه | microSDXC (uses shared SIM slot) |
| دوربین اصلی | 12 MP, f/2.2, 123˚ (ultrawide), 1/3.06″, 1.12µm, 5 MP, f/2.4, (macro), 50 MP, f/1.8, (wide), 1/1.56″, 1.0µm, PDAF, OIS |
| فیلمبرداری دوربین اصلی | 4K@30fps, 1080p@30/60fps, gyro-EIS |
| دوربین سلفی | 32 MP, f/2.2, 26mm (wide), 1/2.74″, 0.8µm |
| فیلمبرداری دوربین سلفی | 4K@30fps, 1080p@30fps |
| بلندگو | Stereo speakers |
| جک 3.5 میلیمتری صدا | ندارد |
| وایرلس | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| بلوتوث | 5.3, A2DP, aptX, LE |
| موقعیتیاب | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS, QZSS |
| NFC | Yes (market/region dependent) |
| درگاه ارتباطی | USB Type-C 2.0 |
| سنسورها | Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, compass, Virtual Proximity Sensing |
| باتری | Li-Po 5000 mAh, non-removable |
| شارژ سریع | 25W wired |
| شارژ بیسیم | – |
| شارژ معکوس | – |
امتیاز و دیدگاه کاربران
نمره 0 از 5
0 دیدگاه
نمره 5 از 5
0
نمره 4 از 5
0
نمره 3 از 5
0
نمره 2 از 5
0
نمره 1 از 5
0
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “گوشی سامسونگ A56 5G با رم 12GB و حافظه داخلی 256GB (ویتنام)” لغو پاسخ
پرتکرار ترین پرسش ها
آیا قیمتهاتون بروزه و کالاها رو موجود دارید؟
بله، تمامی کالا ها در انبار ما موجود و قیمتهای اون هم معتبر و آنلاین هست.
هزینه ی ارسال و روشها به چه صورت هست؟
ما در شهر تهران:
- امکان مراجعه حضوری در ساعات اداری که رایگان هست رو داریم
- ارسال با پیک رو داریم که هزینه اون در هنگام ثبت سفارش پرداخت میشه.
برای سایر شهرهای کل کشور پست پیشتاز رو با هزینه مصوب داریم که در لحظه سفارش از شما دریافت میشه.
و همچنین برای اکثر شهرها ماهکس رو داریم که با سرعت و امنیت قابل قبولی ارسال میکنه. ماهکس به صورت پسکرایه است که با توجه به مقصد تعرفه اون محاسبه و در درب منزل از شما دریافت میشه.
چطور میتوانم سفارشم را پیگیری کنم؟
شماره پیگیری ارسال برای شما پیامک میشه، اما اگر به هر دلیلی پیامک رو دزیافت نکردید میتونید از طریق چت آنلاین وبسایتمون با ما در ارتباط باشید.
میتوانم سفارشم را بصورت اقساطی ( اعتباری ) پرداخت کنم؟
متاسفانه خیر، چرا که ما همواره تمرکزمون بر پایین و رقابتی بودن قیمتهامون بوده و در حال حاظر پلتفرم های فروش اقساطی کارمزدهای بالایی دریافت میکنن.
چطور درخواست خود را جهت بازگرداندن کالا (مرجوعی کالا) به شما اطلاع دهم؟
در صورتی که کالای دریافتی شما مغایرتی با آنچه ثبت کردید داشت، یا در لحظه باز کردن پک معیوب بود امکان عودت اون رو دارید و میتونید مراتب رو از طریق تماس تلفنی یا چت سایت پیگیری کنید.

دیدگاهها
پاکسازی فیلترهیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.