تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

اصالت کالا همواره از دغدغه‌های افرادی بوده‌است که تصمیم به خرید اینترنتی دارند. ما در فروشگاه اینترنتی جی‌جی‌مو، اصالت تمام کالاهایمان را تضمین کرده و همه آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کنیم. در صورت تمایل، با مراجعه به صفحه درباره ما می‌توانید با تیم جی‌جی‌مو و اهداف و جهان‌بینی اعضای این تیم بیشتر آشنا شوید.

از فروشگاه اینترنتی جی جی مو موبایل اصلی با بهترین قیمت بخرید و در صورت تمایل آن را حضوری تحویل بگیرید

با جی‌جی‌مو، از خرید کالای اصلی مطمئن باش

از آنجا که جی‌جی‌مو برای تأمین کالاهای ارائه شده در وب‌سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده‌است، را از جی‌جی‌مو خریداری می‌کنند. ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند. برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای برندهای معروف موجود در بازار داخل و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

از جی‌جی‌مو، محصولات با گارانتی اصلی را با خیال آسوده بخر

تمامی محصولات ارائه شده در وب‌سایت جی‌جی‌مو توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند، بررسی مسئله وظیفه شرکت گارانتی‌کننده مربوط است و جی‌جی‌مو هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت. بنابراین کلیه کالاهایی که در جی‌جی‌مو عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت جی‌جی‌مو به فروش نمی‌رسد.